Міжнародне співробітництво

Характерною особливістю сучасного сільськогосподарського ринку праці є потреба в конкурентоспроможній робочій силі, яка володіє сучасними знаннями та технологіями, навичками роботи з новою технікою.

Перспективи розвитку ТОВ “Новоселицький професійно-технічний аграрний ліцей” полягають не лише у співпраці з роботодавцями, а також в розширенні соціального партнерства та міжнародного співробітництва.  

Головною метою діяльності навчального закладу з налагодження міжнародного співробітництва є    реалізація завдань щодо вдосконалення практичної підготовки учнів, слухачів навчального закладу; підвищення кваліфікації, та впровадження в навчально – виробничий процес сучасних виробничих технологій.

Заклад забезпечує своїх студентів кращими базами практики за кордоном. Студенти мають змогу отримати кращі практичні навички роботи за новітніми технологіями із застосуванням сучасної  техніки, обладнання, відповідних галузей сільського господарства, а також заробити власні кошти.

Міжнародна практика – це знайомство з сучасними підприємствами і організаціями, отримання досвіду, який потім стане в нагоді для розвитку власного бізнесу, або дозволить влаштуватися на роботу на сучасне підприємство як в Україні так і за кордоном.

Система міжнародного партнерства сприяє позитивним зрушенням у роботі навчального закладу і дає можливість здійснювати підготовку висококваліфікованого, конкурентоспроможного на ринку праці робітника.