Історія ліцею

ТОВ “Новоселицький професійно-технічний аграрний ліцей” створено на базі Новоселицького професійного аграрного ліцею. Ліцей знаходиться в колишньому маєтку графа Потоцького.

Приміщення ліцею – це історична пам’ятка архітектури початку ХVIII ст., побудована в стилі романтичної  готики.

Новоселицьке професійно-технічне училище створено  у липні 1973 року.
За період  існування закладу підготовлено більше 15000 кваліфікованих робітників, які працюють в різних галузях виробництва і державних установах. 
Високопрофесійним колективом, на основі сучасних педагогічних технологій, забезпечується підготовка учнів на рівні державних стандартів.

Навчальний заклад (Новоселицьке професійно-технічне училище № 11) створено на базі ветеринарного технікуму  на підставі наказу Державного комітету по професійно-технічній освіті від 12 липня 1973 року № 112  відповідно до пропозицій тресту “Поліськводбуд”. Училище готувало спеціалістів з  таких  професій: тракторист-машиніст широкого профілю; механізатор меліоративних робіт; машиніст екскаваторів.

З 1974 року училище набуває статус середнього і  готує кваліфікованих робітників для сільськогосподарського виробництва з терміном навчання 3 роки.
– В 1977 році училище розпочало навчання   з професії «Машиніст крана автомобільного» з терміном навчання 3 роки.
– В 1978 році училище готувало кваліфікованих робітників з професії «Плодоовочівник» з терміном навчання 3 роки.
Новоселицьке СПТУ – 11 перейменовано в Новоселицьке ПТУ – 41 ( згідно наказу по управлінню освіти № 325 від 10.08. 1984 р .

З 1998 року заклад  готує робітничі кадри з професій “Оператор з ветеринарного оброблення тварин”, “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”, “Плодоовочівник”, “Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних”, “Водій автотранспортних засобів”, “Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування”, “Муляр”, “Соціальний робітник”, “Бджоляр”, “Рибовод”.

Навчально-виробничий  комплекс ліцею не має типової забудови, так як  знаходиться  в  історичній пам’ятці архітектури ХVІІІстоліття.