Атестація

Експерти

28 грудня Новоселицький професійно-технічний аграрний ліцей проходив заключний етап атестації з професій “Штукатур” та “Лицювальник-плиточник”. У зв’язку з епідеміологічною ситуацією робота експертної комісії проводилася у дистанційному режимі, через платформу ZOOM.

Були присутні: голова атестаційної експертизи – Білик Людмила Іванівна, методист НМЦ ПТО ПК – Півторацька Наталія Володимирівна, викладач ВПУ №4 м. Хмельницького – Кот Тетяна Іванівна, представник роботодавця ТОВ “Імперія Буд” – Галич Сергій Миколайович, директор ТОВ “Новоселицький професійно-технічний аграрний ліцей” – Хомяк Володимир Володимирович.

Слухачі виконали комплексні кваліфікаційні завдання з теоретичної та практичної частини. Написання ККЗ з теоретичної частини було суміщене з Державною кваліфікаційною атестацією з професій, враховуючи коротко терміновість навчання слухачів.

Директор розповів про особливості навчального процесу закладу.

Представник роботодавця проаналізував стан проходження учнями виробничого навчання та практики на підприємствах. 

Був представлений відео звіт – огляд навчально-методичного та інформаційного забезпечення     ТОВ “Новоселицький професійно-технічний аграрний ліцей” з професій “Штукатур” та “Лицювальник-плиточник”.